Menu
Your Cart

Blog Yayınları RSS Yayını

17 Mar Veri Kurtarma
Sencer 1 14795
Çöpe attığınız verilerinizin çöp olduğunu mu sanıyorsunuz? Genellikle alt düzey bilgisayar kullanıcılarında sorun olmaya devam eder çöpe atılan teknolojik cihazların yeniden çalışmayacağı… Oysa bu yaygın olarak doğru bilinen yanlışlardan sadece bir t..
17 Mar Anakart Tamiri
Sencer 0 164
Anakart arızası bütün bilgisayarın arızası demektir. Bütün bileşenleri üzerinde taşıyan anakart bilgisayarın beyni gibidir. Firmamıza gelen arızaların büyük çoğunluğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Sıvı dökülmeleri, düşme ya da darbeye mar..
17 Mar Web Sayfası Önemi
Sencer 0 188
Teknoloji çağını yaşadığımız günümüzde en çok kullanılan iletişim ve paylaşım araçlarından olan internet, bu yönüyle işletmeler ve şahıslar için çok büyük bir öneme sahiptir.  Bu noktada birçok kişinin aklına web sayfası neden yaptırmalıyım sorusu ge..
17 Mar Harddisk Problemi
Sencer 0 1186
Harddisk sabit disk olarak da geçer. Bilgisayarlar da veri depolama ve saklama işini yapan donanımlara harddisk denir. Bilgisayardaki tüm sistemleri hafızasına alır ve saklar. Pc kapalıysa bile bilgileri saklamaya devam eder. Hard disk tasarımlarında..
17 Mar Cryptolocker nedir?
Sencer 0 8663
Cryptolocker nedir sorusuna FBI Virus, Police Central e-crime Unit Virus, Deparment of Justice Virus ve bunun gibi tehlikeli virüsleri içerisinde barındıran virüs grubuna ait son derece tehlikeli bir virüstür cevabını verebiliriz. Diğer bir deyişle C..
17 Mar E-Ticaret
Sencer 0 6079
E-ticaret web sayfası konusunda yaptığımız tasarımlar ile müşterilerimizin satışları ve müşteri potansiyeli artmaktadır. Web tasarım sektöründe yılların tecrübesi ile hizmet sunmaktayız. E-ticaret web sayfası profesyonel kişiler tarafından yapılmalıd..
17 Mar Laptop Sıvı Teması
Sencer 0 10446
Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak kullanılan Notebook ve Laptoplar hayatımızın birçok alanında kullanılmaya başladı. Fakat bunları kullanırken unutulan birçok kural vardır özelliklede Laptop ve Notebook kullanımı sırasında yanında hiç bir şey yem..
17 Mar Notebook Periodik Bakım
Sencer 0 1183
Notebooklar taşınabilir olması sebebi ile her ortamda kullanılmaktadır. Bulundukları ortamlardan dolayı tozlanmaya daha müsait olmaktadır. Aşırı tozlanma Notebookların en büyük düşmanıdır. Notebook iç bakımı 6 ayda bir periyodik olarak yapılması gere..
02 Aug Usb Veri Kurtarma
Sencer 0 1011
Günümüz teknolojisinde verilerimizi saklamak için çok çeşitli ortamlar geliştirilmiştir. Bugün kullandığımız telefonlarımızda, fotoğraf makinelerimizde, Diz üstü bilgisayarlarımızda, tabletlerimizde, Akıllı televizyonlarımızda ve daha birçok ortamda ..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)