Anakart arızası bütün bilgisayarın arızası demektir. Bütün bileşenleri üzerinde taşıyan anakart bilgisayarın beyni gibidir. Firmamıza gelen arızaların büyük çoğunluğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Sıvı dökülmeleri, düşme ya da darbeye maruz kalması, şarj devresinde oluşan arızalar, besleme devresinde oluşan arızalar anakartın arızalanmasına sebep olmaktadır.

Anakart tamiri firmamızın hizmetleri arasında yer almaktadır. Uzman teknisyenlerimiz cihazlarınıza ücretsiz arıza tespiti yaptıktan sonra sizleri arızası ve ücreti konusunda bilgilendirerek onayınızı almaktadır. Daha sonra tamir işlemini gerçekleştirerek en kısa zamanda ilk günkü performansı ile teslim etmektedir. Bilgisayarınız açılmıyor, kendi kendine kapanıyor, garip sesler geliyorsa her hangi bir müdahalede bulunmadan firmamızı arayarak hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Bilinçsizce karıştırmak daha büyük sorunları beraberinde getirmektedir.

Anakart tamir hizmetimizin dışında işlemci arızaları, ekran kartı arızaları, ram arızaları, yedek parça değişimi ve satışları da firmamızın hizmetleri arasında yer almaktadır. Bilgisayarınızın yazılımsal ve donanımsal tüm sorunlarına kesin çözüm getirmekteyiz. Uygun fiyatlarla garantili hizmet durarak yaptığımız işin arkasındayız. Hizmet kalitemize güveniyor en ufak bir sorunda yanınızda oluyoruz. Yıllardır hizmet veren firmamız her türlü belge ruhsata sahip, uzman teknisyenlerle titiz bir çalışma sergilemektedir. Bilgisayarlarınızda her hangi bir arıza oluştuğu zaman

Anakart tamiri ankara ve diğer hizmetlerimizden yararlanarak doğru bir seçim yaptığınızı göreceksiniz. Firmamız hakkında bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.